Datový zdroj 2

webové stránky

Dobré webové stránky jsou takové, kde vše funguje a snadno najdete všechny potřebné informace.

Skvělé webové stránky mají tu moc, že odpovídají na vaše otázky a plní vaše přání dříve než vás vůbec napadnou.

Kouzlo výjímečného webu spočívá v tom, že webové stránky, znají svého návštěvníka dřív, než na web přijde.

Díky sestavení profilu vašeho průměrného návštěvníka a dalším technikám dokážeme takový web vytvořit. Specializujeme se na tvorbu webovýcn stránek přesně na základě profilu zákazníka s ohledem na branding vaší společnosti. K tvorbě webovýcn stránek využíváme nejmodenější webové technologie a posouváme tak vaší online prezentaci na novou úroveň.

Webdesign

Navrheme moderní a krativní design pro váš web. Při designu dbáme na branding vaší společnosti a jednotlivéme návrhy s vámi v průběhu konzultujeme.

UX / UI design

Dříve nej přijde na řadu samotný webdesignu sestavujeme tzv. wireframe neboli drátěný model webu, kde defingujeme strukturu webu a rozmístění jednotlivých prvků.

Copywriting

Pro web vytváříme atraktivní a originální texty, které nejen zaujmou, ale především přivednou návštěvníka k požadované konverzní akci.

Ilustrace

Webové stránky doplníme o vhodné ilustrace, které návštěvníkovy snadno a rychle předají potřebnou message.

Nastavení serveru a domény

Vybereme pro váš projekt vhodné hostingové řešení a pomůžeme vám se správou domény.

Administrační rozhraní

Napojíme váš web na databázi, tak aby jste sami mohli upravovat texty jednotlivých stránek na webu, spravovat blog nebo vkládat nové produkty do eshopu.

Ikonografie

Ikony jsou jednoduché symboly, které pomáhají uživatelům snadněji se orientovat. Vytvoříme originální set ikon, které budou reprezentovat vaše služby nebo produkty.

Kódování

Pomocí technologií HTML / CSS / JAVASCRIPT převedeme webdesign do podoby funkčního webu. Weby, které vytváříme jsou plné života a pohybu!

Programování

Ať se jedná o jednoduchý kontaktní formulář nebo komplexní aplikaci s mnoha funkcemi, dokážeme vytvořit kompletní program dle vaší potřeby.

E-commerce

Vytváříme eshopy, které jsou přehledné, snadno se s nimi pracuje a jsou designově krásné. Vytvoříme pro vás originální eshop.

SEO

Dohlédneme na to, aby váš web splňoval všechny SEO standardy a byl snadno dohledatelný.

Konzultace

Weby, aplikace, sociální sítě, seo a všechny další části online světa mohou být někdy trochu bludiště. Zeptejte se nás na cokoliv a společně najdeme cestu.

GDPR

Pomůžeme vám se splněním požadavků směrnice GDPR, které ukládá Evropská Unie. Budete mít jistotu, že váš web splňuje všechny náležitosti.

Jazykové mutace

Naučíme váš web mluvit cizími jazyky. Jednotlivé stránky a sekce webu přeložíme do požadovaných jazyků.

Optimalizace kódu

Vytváříme plně responzivní webové stránky. Váš web se tak bude zobrazovat správně na mobilu, tabletu i desktopu.

Analytika

Nastavíme na vašem webu analytické nástroje a pomůžeme vám je správně interpretovat. Webové stránky dávají opravdu smysl pouze pokud mají cíl a ten musí být měřitelný.

Průběh vývoje nové webové prezentace
1.

Úvodní analýza

Zjistíme, co od webu vlastně očekáváte z hlediska funkčnosti, designu a výsledků.

2.

Wireframe & Copywriting

Vytvoříme tzv. drátěný model webu, kde si společně ujasníme, jaká bude struktura webu, a kde se budou nacházet jednotlivé funkční prvky. Zároveň také již začínáme pracovat na textech, které na webu použijeme.

3.

Grafický návrh webu

Do hry vstupuje webdesigner a s ohledem na váš brand a cíle webu připraví webdesign. Design webu s vámi v průběhu navrhování konzultujeme, abychom došli k ideálnímu výsledku.

4.

Technická realizace

Na řadu přichází kodér a programátor, kteří se postarají o to, aby se z webdesignu stala opravdová webová stránka, která se zobrazuje korektně ve všech prohlížečích a je propojena s databází a administračním rozhraním.

5.

Plnění obsahu

Skrze administrační rozhraní do webu nahrajeme všechny texty, obrázky a další obsahy.

6.

Testování a nasazení webu

Ještě než web vypustíme, tak vše znovu otestujeme, abychom měli jistotu, že nám nic neuniklo. Uspořádáme krátké školení, kde vás naučíme obsluhovat administraci webu a web vypustíme do světa.