Datový zdroj 2

Architektonický portál

Archipedie

Pro Institut pro regionální rozvoj a územní plánování hlavního města Prahy (IPR Praha) se zabývá rozvojem Prahy, a proto často vybírá vhodné architektonické řešení pro různá zadání. Pro IPR jsme vytvořili Archipedii, která slouží jako databáze architektů, architektonických studií a projektu.

Naše práce

  • UI/UX
  • Webdesign
  • Kódování
  • Programování
  • Správa
  • Zabezpečení

Portál architektů

Najít toho správného dodavatele pro nejrůznější projekty města Prahy nebylo nikdy snadnější díky webovému portálu Archipedie.

Minimalistický design

Pro maximální zaměření na obsah portálu jsme zvolili čistý minimalistický design. Jednotlivé architektonické projekty tak vyniknou a při práci s portálem uživatele nic neruší.

Logicky navržená databáze

V portálu Archipedie na sebe navazují tři hlavní entiti. Projekt může mít více autorů, mezi které může patřit architekt nebo studio.

Architekti pak mohou být ve více studiích najednou. Databáze byla navržena tak, aby bylo možné pracovat se všemi scénáři.

Filtrace a vyhledávání

Velký důraz je kladen na snadné a rychlé vyhledávání na základě různých parametrů. Uživatel zvolí kritéria pro vyhledávání a portál během vteřiny projde tisíce záznamů a vrátí odpovídajícíc výsledky.

Automaticky generované PDF

Z každého projektu lze vygenerovat PDF dokument s přednastavenou strukturou. Tato funkce se hodí například při schůzkách, kde se projekty probírají, a díky automaticky generovanému PDF každý z účastníků obdrží vlastní kopii.

Prohlédněte si
další reference