Datový zdroj 2

online marketing

Facebook, Google a další poskytovatelé online prostoru pro inzerci zjednodušili své nástroje natolik, že vytvořit vlastní reklamu zvládne už opravdu každý. Vizzio Group je zde proto, aby byla vaše reklama efektivní, oslovovala ty správné lidi, a ani jedna koruna nepřišla na zmar.

Platformy pro online inzerci (Facebook, Google, TrafficJunky atd.) fungují na principu aukce. Je to jednoduché. Kdo zaplatí víc, ten jde více vidět. Aktuální situace by se dala přirovnat k válce o pozornost uživatelů internetu. Vaše peníze jsou pro nás vojáci, které vysíláme do bitvy a našim cílem je, aby se jich co nejvíce vrátilo živých, přivedli co nejvíce zajatců, a mohli dobývat další území.

Taková je realita, se kterou se musíte smířit, pokud chcete, aby vaše kampaně přinášeli užitek a nejen "pálili" finance, které do nich vložíte.

Inteligentní online marketing se podobá detektivní práci. Nejprve sestavíme profil podezřelého. Zjistíme, kde se pohybuje, co má rád a co ne. Zjistíme o vašem potenciálním zákazníkovi vše, co je možné, a pak tyto informace využijeme k tomu, aby jsme vytvořili bitevní plán k získání většího podílu na trhu.

Online strategie

Společně sestavíme bitevní plán a zahájíme vítězné tažení.

Google Ads

Zařídíme, aby vás našli ti správní lidé v síti Google.

Facebook

Kreativní reklamy na Facebooku zaměření na tu správnou cílovou skupinu.

Sklik

Nastavíme pro vás kampaně v síti seznam.cz

Remarketing

Přivedeme zpátky na váš web, ty koho jste již zaujali.

Volba platformy

Najdeme ty správná místa, kde sdělit vaši zprávu.

Influencer marketing

Spojíme vás s influencery, kteří podpoří váš brand.

Správa sociálních sítí

Postaráme se o to, aby na vašich sociálních sítích bylo pořád živo.

Efektivní online marketing

Dlouhodobě efektivní online marketing nespočívá v investování do přivedení nových zákakazníků, ale v systematickém rozšiřování povědomí vašeho brandu a získávání nových fanoušků, kteří chtějí slyšet to, co říkáte a ztotožňují se zprávou vašeho brandu. Jsou to zákazníci, kteří se k vám budou rádi vrace a vy stanete jejich soukromím dodavatelem libovolného produktu nebo šlužby.

Ve Vizzio Group zpracováváme marketingové strategie pro e-commerce, B2B i B2C subjekty. Spravujeme inzerci na hlavních platformách jako je Google, Facebook nebo Seznam.

Zajišťujeme také influencer marketing, kde zastupujeme vás, jako klienta v komunikaci s influencerem, a vytváříme spolupráci, které je pro vás výhodná.